Натисніть Enter для пошуку

Правила використання сайту

Увага! Перед використанням сайту, будь ласка, уважно ознайомтеся з Правилами використання сайту, викладеними нижче.

Використовуючи сайт https://virginia-conti.com.ua/ далі Ви підтверджуєте, що ознайомилися і згодні з цими Правилами. У разі незгоди з цими правилами, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.

Уся інформація, що зберігається та публікується на цьому сайті, є власністю компанії "Virginia Conti".

Компанія дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали, розміщені на цьому сайті виключно для особистого некомерційного використання.

Також дозволяється використання прес-релізів, статей та інших документів, які належать до загальнодоступних, із зазначенням джерела інформації.

Розміщені на цьому сайті матеріали захищені авторським та іншими правами, і будь-яке несанкціоноване використання будь-якого з матеріалів цього сайту може бути порушенням українського та міжнародного законодавства.

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті.

Компанія не гарантує точності та повноти матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність наданої на Сайті інформації. Компанія в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Компанія не зобов'язується оновлювати їх.

Магазин "Virginia Conti", його партнери та інші особи, що згадуються на цьому Сайті, за жодних умов не несуть відповідальності за будь-які збитки (зокрема: упущений прибуток, збитки від втрати даних або перерв у роботі, неточної інформації про продукцію), що виникли внаслідок використання цього Сайту, будь-якого Сайту, посилання на який містить цей Сайт, матеріалів чи інформації, що міститься на кожному або на всіх перелічених Сайтах. Якщо використання матеріалів або інформації, розміщеної на цьому сайті, призвело до необхідності відшкодування збитків третім особам, понесення інших витрат, ви берете на себе відповідальність за відшкодування всіх витрат і збитків, що виникають у зв'язку з цим.

Компанія не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого аккаунту - облікового запису на сайті (втрату логіна, пароля, іншої інформації).

Посилання на інші сайти на цьому сайті не є рекомендацією або рекламою цих сайтів, так само як і інформації, програмних та інших продуктів або матеріалів, розміщених на них. Весь ризик, пов'язаний з відвідуванням сайтів третіх осіб, цілком покладається на Вас.

Ці Правила повинні тлумачитися і дотримуватися відповідно до законодавства України та застосовного міжнародного законодавства.

Закон і юрисдикція

Наведені вище положення є невід'ємною частиною Сайту і регулюються українським законодавством. У разі якщо окремі розділи з пунктів будуть незаконними, недійсними або нездійсненними, інші частини залишатимуться чинними.

Закон України "Про охорону прав на знаки для товарів і послуг" (зі змінами та доповненнями) № 3689-ХII від 15.12.1993 р.

Положення про право інтелектуальної власності містить Цивільний кодекс України, зокрема Книга Четверта "Право інтелектуальної власності", глава 75 "Розпорядження правами інтелектуальної власності" та глава 76 "Комерційна концесія".

Умови, пов'язані з логотипами магазину "Virginia Conti"

Логотипи, емблеми, відмітні марки та товарні знаки, веб-сторінки, знімки екрана або інші відмінні риси https://virginia-conti.com.ua/ (далі "Логотип") є цінним активом, який Власник "Virginia Conti" активно захищає. Для використання логотипів відповідно до інструкції на цій сторінці необхідно мати реальний дозвіл Власника "Virginia Conti".

"Virginia Conti" є зареєстрованою Торговою Маркою та Товарним Знаком згідно з українським законодавством, з дотриманням усіх законних заходів. Якщо Ви вже підписали договір з правовласником ТМ і Торгового Знака "Virginia Conti", в якому встановлені правила використання Логотипу, то Ви не маєте потреби в процесі повторного дозволу, за винятком ситуацій, коли Ви просите дозволу для інших цілей, які не потрапляють під дію існуючого контракту. Незважаючи на вищезазначене, Логотипи можуть бути використані без попередньої письмової згоди "Virginia Conti" лише в тих випадках, коли на Сайті "Virginia Conti" розміщено чітку та ясну заяву про можливість використання Логотипів без дозволу.

Наступне неприпустимо:

Видаляти, спотворювати або змінювати будь-яким способом та/або в будь-якій формі будь-який з елементів Логотипу поза критеріями, встановленими Власником "Virginia Conti".

Копіювати або наслідувати фірмовому стилю "Virginia Conti", зокрема зовнішньому вигляду та відмітним властивостям веб-дизайну https://virginia-conti.com.ua/, або розміщувати Логотип і подібні до нього колірні поєднання, типографічні особливості, графічний дизайн, іконки та зображення, явно пов'язані з "Virginia Conti".

Використання знаків, логотипів, слоганів або проєктів, які максимально схожі з Логотипом.

Реєстрація Логотипів як імен другого рівня домену.

Використовувати Логотип у будь-який спосіб, що носить описовий або загальний характер.

Відтворення Логотипу в манері, яка на розсуд "Virginia Conti" вводить в оману, є несправедливою, наклепницькою, такою, що порушує права, що викликає ненависть або з якихось інших причин, що не влаштовує правовласника "Virginia Conti".

Відображення Логотипу на будь-яких цифрових, паперових або будь-яких інших носіях або будь-яким іншим шляхом, що дає оманливе враження щодо "Virginia Conti", її спонсорства або роду діяльності "Virginia Conti", уявлення, що дає хибне враження про те, що вміст сторінки було розміщено правовласником "Virginia Conti".

Відображення Логотипу на будь-якому веб-сайті, який містить порнографію.

Включення Логотипу в назви продуктів, послуг, брендів, інших логотипів і компаній.

Компанія має право переглядати ці Правила в будь-який момент шляхом оновлення цієї сторінки. Неознайомлення з уточненою версією Правил і змінами в зобов'язаннях, що містяться в Правилах, не звільняє від відповідальності за їх недотримання і порушення. Ці Правила повинні також трактуватися відповідно до тих приписів і умов, які містяться і на всіх інших сторінках цього сайту.